Winktown

Za łyk Nuka Coli więcej

- Pan Talerz

GRAFIKA

Co zrobić gdy banda rozbójników znalazła wśród Pustkowi lodówkę turystyczną pełną schłodzonej Nuka Coli, a Ciebie akurat naszła ochota na łyk Twojego ulubionego napoju? Odpowiedź znajdziesz w tym filmie edukacyjnym!

UWAGA! MATERIAŁ ZAWIERA SCENY DRASTYCZNE. OGLĄDAĆ PRZED JEDZENIEM LUB POSIADAĆ WIADERKO W POBLIŻU!!!

Komentarze

prof. Sokolow

Dnia prof. Sokolow napisał:

Zajebiste. 2/10
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Wysublimowane gusta Wszechwładcy Wurstlandii nie nawykły do prostej rozrywki rodem z piasków Pustkowi. Tyle lat więziony w klatce, a jeszcze nie przywykł... Aż dziw może wziąć człowieka/mutanta.

Jak tylko uda nam się porwać jaką trupę teatralną podczas łupieżczej wyprawy na terytoria Królestwa Kiełbaskowa, to zorganizujemy specjalnie dla Ciebie profesorze jakąś operetkę. Obiecuję! Póki co wręczam karnet na panienki w Różowym Kociaku. 40% zniżki!

Herr Maikowski, jak tam sprawy marynarki? Miałeś ogarnąć, a nie zostawać jakimś Księciem w Monderii czy innym teutońskim szlachcicem! Zbierasz tytuły arystokratyczne jakby to jakieś pokémuty były.
Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

Sprawy marynarki? A Salma Huy z nimi! Teraz jestem zajęty Neu Väterlandem. Zresztą jeśli zechcę zdobyć Nukerskiego to jak wróci Zdradziecki znów zaczną się spruty i rzucanie bobrami, że moje działania są niezgodne z czymś tam... Co prawda była by to niezła zabawa oglądać majora w takiej "akcji",ale jak na razie jego rewolucja w Traumlandzie zaczyna się sypać więc raczej na Pustkowia nie zawita. :D

A co do Nuka Coli to: Spaliłbym.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Paliłbyś butelki Nuka Coli? Ja wiedziałem że jesteś chory, ale nie sądziłem że aż do tego stopnia...
Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

OBRAZEK
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Nie wiem czy się orientujesz, ale cena zwykłej butelki Nuka Coli na rynku osiąga 500 kapsli. Nie mówiąc już o różnego rodzaju specjalnych wersjach tego napoju. Jak już chcesz palić pieniądze, to równie dobrze możesz je mi oddać. W zamian dam Ci cały zapas książek autorstwa wandejskich pornosocjalistów. Palą się nawet lepiej, a nie są warte funta kłaków dla mnie (ale są za to bezcenne dla Radzieckiego, bo to są pierwsze wydania).
Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

500 kapsli?!

Spogląda na czarnorynkowe ceny ładunków zapalających, a potem na dziurawą kieszeń swojego płaszcza.

Chyba czas zorganizować mały rajd po Winkstadt...

Komentuj

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 3 nieznanych