Winktown

Rozpoczęła się operacja "Cyberek"!

- Pan Talerz

GRAFIKA

Przyszłość solardyjskiej Cyberii rysuje się w pięknych barwach!

Właśnie otrzymalismy pilną depeszę z Królestwa Dreamlandu mówiącą o tym, że siły ekspedycyjne grupy „BÖG”, wyruszyły do Księstwa Cyberii, aby wyzwolić je spod okupacji Królestwa Hasselandu!

Flaga używana przez bojówkarzy

„BÖG” odniósł już pierwsze sukcesy. Bojówce udało sie zniszczyć nielegalną kloniarnię (fabrykę produkującą klony - dop. red) Piotra de Zayuma, ulokowaną w głębi cyberyjskiej dżungli.

Aktualnie siły ekspedycyjne czekają na wsparcie z Mandragoratu Wandystanu. Bombowce mają dostarczyć do Cyberii legendarny wandejski beton, bo zwykłe zaoranie hasselandzkiego okupanta może być w tym przypadku niewystarczające.

"Ze strony Pustkowi możemy zapewnić, że udzielimy każdego wsparcia, jakie będzie potrzebne naszym sojusznikom" - powiedział Otto von Teller w wywiadzie dla Radia "Wolne Pustkowia".

Nabita na pal głowa niedojrzałego klona Piotra de Zayuma. Przestroga dla wszystkich kolaborujących z wrogiem wolności

Na chwilę obecną czekamy na reakcję Królestwa Hasselandu. Zapowiada się srogi wrzesień na Pollinie!

 

Komentarze

Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

Jak to zniszczyli kloniarnię?! Skąd my teraz będziemy sprowadzać tanią siłę roboczą?! Samunda jest za daleko, Mudziaki prysnęły na wschód, a Tyrencja została ogołocona rok temu. Bida.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Od kiedy dystans do Samundy jest dla Ciebie problemem, skoro co najmniej 2 razy w tygodniu latasz z Pustkowi do Dreamlandu wyczarterowaną rakietą pasażerską?
Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

Do Traumlandu mam zniżki ze względu na księciowanie w Monderii, a za lot do Samundy biorą całe 5 kapsli. Toż to zdzierstwo.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

To z powodu hiperinflacji. Czekaj, aż Sokołow dokładniej popracuje nad bankowością Pustkowi. Na nic się zdadzą Twoje machlojki finansowe, jak opodatkujemy działania operacyjne Inkwizytorium!

Komentuj

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 8 nieznanych