Winktown

Ogłoszenie Władzy™ nr 1/54

- Pan Talerz

GRAFIKA

UWAGA!

INFORMACJA WAGI PAŃSTWOWEJ!

 

Informuje się mieszkańców Pustkowi, że na Kongres Orientyki w Trizopolis pojedzie nie kto inny, a nasz Umiłowany Przywódca, Nadzieja Pustkowi, Porcelanowy Król, Ojciec Założyciel, itd., Otto von Teller

Niech jednak nikt nie sądzi, że skoro Władza™ będzie w delegacji w Trizondalu przez praktycznie cały październik, to nie będzie obserwować sytuacji w Ödlandzie. Od tego ma Strażników Pustkowi, bobry i drony szpiegowskie. Dzięki współpracy wandejsko-winkowej, już wkrótce z terytorium okupowanej Cyberii, zostanie dostarczony również w pełni funkcjonalny klon Talerza, wyhodowany w jednej ze zdobytych przez grupę "BÖG" kloniarek (wcześniej urządzenia służyły do produkcji kopii Piotra de Zayuma).

Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo Wiecznego Prezydenta (wiadomo, hasselandzki wróg nie śpi), w skład delegacji Pustkowi na Kongres Orientyki wejdą starannie wyselekcjonowani ochroniarze oraz grupa około 50 bobrów, pełniąca rolę służących, tragarzy oraz złodziei wszystkiego co jest cenne, a nie zostało przybite/przyklejone/przyspawane (niepotrzebne skreślić) do powierzchni na której się znajduje, w ramach reparacji wojennych (tzw. chytra wymówka).

Dziękujemy za uwagę!

(-) Władza™

Komentuj

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 3 nieznanych