Winktown

Dwanaście lat Pustkowi!

- Pan Talerz

GRAFIKA

Dwanaście lat temu trzech amigos spotkało się w pewnym barze. Nie wiem czy ktokolwiek z obecnych tutaj zna historię powstania baru "Pod Różowym Kundlem" dookoła którego powstało niewielkie miasteczko Winktown, a potem całe Pustkowia, ale prawda jest taka, że znajdujecie się w miejscu o niezwykle bogatej historii i tradycji.

Ludzie pojawiają się i znikają. Ze starej gwardii w zasadzie pozostałem tylko ja, inni Winkowie poszli swoimi drogami. Ja jednak wciąż posiadam niezwykły sentyment do tego miejsca, dlatego pomimo upływu lat wciąż stoję na straży tego miejsca.

Mam nadzieję, że zabawa na Pustkowiach każdemu z obecnych przyniesie tyle frajdy ile mi przynosiła i przynosi do dzisiaj. Tego Wam i sobie życzę. Ze swojej strony obiecuję, że będę starał się ulepszyć to miejsce. Przygotowujemy z profesorem Sokolovem kilka projekcików. 

Dziękuję Wam wszystkim.

Vivat Pustkowia!

(-) Talerz

Komentarze

Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Vivat Talerz! Vivat Pustkowia!
Jego Radioaktywność

Dnia Jego Radioaktywność napisał:

Moje gratulacje!
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Happy Birthday to Pustkowia Winków! Happy Birthday to Pustkowia Winków!
RIIF

Dnia RIIF napisał:

Sto lat sto lat i wszystkiego naj z Grodziska! :)
Drogodziej Kiełczyński

Dnia Drogodziej Kiełczyński napisał:

Dwanaście lat, a więc Pustkowia są obecnie jedną z najstarszych mikronacji, jakie istnieją, a zarazem najciekawszych. Gratuluję i życzę co najmniej kolejnych dwunastu lat egzystencji. Vivat! (postanowiłem wpaść na chwilę, jakby ktoś był zaskoczony moim widokiem ;) )
tow. Maciej Faron

Dnia tow. Maciej Faron napisał:

Towarzysze, kieruję w Waszą stronę spóźnione, ale najszczersze gratulacje! To nie lada wyzwanie przez tyle lat tworzyć miejsce, do którego zapomnieni przez świat ludzie mojego pokroju z chęcią raz na jakiś czas wpadają z wizytą, by z ciekawości sprawdzić jak sobie radzicie. Tymczasem zalewam swoją szklankę Kojotówką i piję Wasze zdrowie. Salut!

Komentuj

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani