Winktown

Gospodarka Pustkowi

Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Na chwilę obecną na Pustkowiach działają dwa moduły Systemu Gospodarczego:

- Skrzynki
- Bank

Już w tym momencie rozwój gospodarczy Pustkowi przerasta 3/4 polskich mikronacji, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Wyżej wspomniane moduły to oczywiście część większego planu profesora Sokołowa (nawet ja nie znam wszystkich jego tajników), ale z przyjemnością posłuchalibyśmy jakie są Wasze idee i pomysły na rozwój gospodarki Ödlandu.

Czy iść bardziej w stronę standardowego systemu gospodarczego, widzianego w Księstwie Sarmacji, Wysokogórskiej Republice Elfidy czy Wandystanie, a może jednak postawić na coś bardziej przygodowego w stylu różnego typu ogejmowych gier ze zbieraniem sprzętu na czele, łażeniem po mapie i pojedynkowaniem się z mutantami. Co jest dla Was atrakcyjniejszą opcją?
Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

Olać te podróby z Farmacji, Elfidy i Mandystanu. Ödlandische Spielen für alle! Wolałbyś siorpać zupkę lub rzucać rodzynami, czy ganiać mutaki z tym, co akurat będziesz miał pod ręką?
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Wolałbyś siorpać zupkę lub rzucać rodzynami, czy ganiać mutaki z tym, co akurat będziesz miał pod ręką?

Spożywanie zupki nie będąc pod ostrzałem wrogich dział, byłoby miłą odmianą od codzienności na Pustkowiach... No ale to tylko moje prywatne zdanie!

W takim razie, jaki moduł byś chciał zobaczyć? Łowczego, gdzie mógłbyś polować na postnuklearne bestie? Czy może, Gladiatora, w którym to walczyłbyś z bandytami, ćwierćinteligentnymi mutakami oraz żołdakami Czerwonych?

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 3 nieznanych