Winktown

Wieści z Zagranicza

Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

Juarez podnosi głowę z barowego stolika, okazując przepity pysk.

Możesz (chlip!) powtórzyć?
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Oczywiście! Podobno niejaki Arcyksięć Monderii w stolicy tego kraju, Hansii, paradował bez spodni po placu zamkowym, z pindolem na wierzchu i wykrzykiwał, że Karolina Aleksandra to mu może skoczyć. Gdzie, możemy się tylko domyślać...
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Siły ekspedycyjne „BÖG” informują o pomyślnym przebiegu etapu pierwszego operacji przeciwko hasselandzkiej okupacji Cyberii.

OBRAZEK


Po wylądowaniu na wyspie, trafiliśmy na kolonialną hasselandzką wieś Huk-Menczylas, zamieszkałą przez około trzydziestu identycznie wyglądających wąsatych mężczyzn w wieku około 60 lat i, zaskakująco, zero kobiet. Po krótkich potyczkach i pokonaniu lokalnego oddziału policji konnej, wieś została przez nas zajęta, a wszyscy mieszkańcy ścięci piłą do drewna i umieszczeni w bezpiecznym miejscu sześć stóp pod ziemią.

Zajęta wieś została zabezpieczona wykopanymi wokół okopami i posłuży nam jako baza wypadowa do dalszych działań na wyspie. Do Wandystanu poszło także zamówienie na kilka ton porządnego wandejskiego betonu który posłuży nam do zbudowania bunkrów obronnych wokół wsi, przemianowanej obecnie na Nowy Piesków Scholandzki-Czeka.

W pełni popieram działanie grupy „BÖG”. Trochę zaniedbaliśmy walkę o wolną Cyberię, ale jak widać, towarzysze wandejsko-dreamlandzcy czuwają! Czekam na reakcję Kościucha ^_^
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Według władz Hasselandu, za operacją grupy "BÖG" stoją Pustkowia Winków! Albo to celowe przeinaczanie faktów, albo władze Królestwa są tak tępe, że nie potrafią nawet notek prasowych czytać ze zrozumieniem. Współczujmy obywatelom tego kraju...
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Wybuchła drama z udziałem Daniela von Witta i Xaweryego Kłopockiego. W skrócie: von Witt chce, ale Kłopocki mu nie daje. Podobno może dojść nawet do rękoczynów.

Skoro już przy von Wicie jesteśmy, to należy wspomnieć, że układa się on z Zayumem i pyta się go o pozwolenie na działanie na obszarze solardyjskiej Cyberii. Chce monitorować BÖG'owców.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Maikowski przestał arcyksięciować w Monderii. A miał takie plany odnośnie Arcyksięstwa, Inkwizycji i Loży Rycerzy Teutońskich. Młody jest, głupi... Może jeszcze się namyśli.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 2 nieznanych