Winktown

Wieści z Zagranicza

Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Jednak Hasseland spierdoli do Sarmacji? Nie wydaje mi się jednak, aby pozycja Królestwa była na tyle silna, żeby Robert Janusz od razu zgodził przejąć władzę w KH i uczynić z niego prowincję. No bo co zyska? Diuka Hasselandzkiego i jego klona? No dobra, Piotr de Zayum będzie na pewno bardzo aktywnym politykiem w Księstwie, może nawet prędzej czy później zostanie Kanclerzem, ale jak dla mnie, to znowu będzie typowy układ pasożyt-żywiciel. Hajzland ma po prostu mało do zaoferowania w stosunku do swoich (wygórowanych) oczekiwań.

Monarchia w IV Rzeszy już się skończyła po protestach jednego aktywnego obywatela. Qvo vadis Reich?
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

IV Rzesza również się skończyła, od kilkunastu dni nie da się wejść ani na stronę, ani na forum nazinacji.

Austro-Węgry również miały problemy z forum, ale udało się im zaradzić. Ktoś musiał najprawdopodobniej sięgnąć do portfela i wyłożyć hajs na nową domenę, bo chyba ktoś zapomniał starą opłacić na czas ;)

W Wandystanie testujo listę dyskusyjną chcąc się cofnąć w czasie do roku 1997, kiedy to podobno takie LD'ki były popularne.

Elderlandowi zaczęła przeszkadzać obecność Wandejczyków i Zanika na forum Królestwa Dreamlandu, dlatego też zdecydowali się przenieść na swoje własne, niezależne forum. Czy ta decyzja jest słuszna? Według mnie nie, ale poczekamy na kilka najbliższych rankingów aktywności forumowej, aby się o tym przekonać wspólnie.

Hasseland negocjuje sprawę akcesu do Sarmacji. Diuk de Zayum na pewno jest zwolennikiem włączenia Królestwa do Księstwa, wciąż tam żyją ludzie pamiętający szczyty mikronacyjne organizowane w redakcji Gazety Wybiórczej. Co warte podkreślenia, jak już praktycznie akces został dogadany, to Hasselandczycy wypięli się na wszystko na swoim forum, również aktywność. Ciekawi mnie w dalszym ciągu jak będzie wyglądała ta cała unia KH-KS i na jakiej pozycji znajdzie się w niej Hajsland.
Landryna

Dnia Landryna napisała:

kojarze przeciez to forum elderlandu. jest stare jak swiat. uspili go na jakis czas a teraz ozywili?
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Nie, to jest dalej to samo forum, po prostu kiedy było włączone w struktury forum Dreamlandu, nie rzucało się to tak w oczy. Mam nadzieję, że je jakoś spersonalizują, bo póki co wygląda jak każde inne w Internecie. No i mogliby spolszczenie zainstalować już na starcie...

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 5 nieznanych