Winktown

Ranking (forumowej) aktywności państw wirtualnych

Zakapturzony Szalony Łowca Zombie

Dnia Zakapturzony Szalony Łowca Zombie napisał:

No pewnie że w czerwcu będzie lepiej. Jedynie kto może nam stawić prawdziwe zagrożenie to
zombiaki i mutanty(jednak tymi pierwszymi to się osobiście zajmuje), no i ewentualnie tzw.Realioza czy jak to tam majstry z reszty Pollinu, ten stan nazywają.

Urbino mnie zaskoczyło. Od dawien,dawna jak na nią nie miało tak wysokiego skoku postowego!

Dreamland próbuje być na poziomie, ale co z tego wyjdzie zobaczymy.

Hajslandy dalej się staczają, mają szanse nawet na maks 1 post na miesiąc!

Największy spadek zaliczył suderland, od którego odszedł kolejny obywatel, a jego odejście spowodowało że co najmniej 4 obywateli tego kraju nagle stała się minimalnie aktywna.


Kugaria trzyma poziom, w następnym miesiącu też ich widzę w miejscach 1-2.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Hasseland jest obecnie częścią Sarmacji, więc dokłada swoją cegiełkę do aktywności Księstwa. Najlepiej podsumował Suderland Lunton: Hasła na Wikipedii do kopiowania się im skończyły?
Zakapturzony Szalony Łowca Zombie

Dnia Zakapturzony Szalony Łowca Zombie napisał:

Wiesz gdyby nie wikipedia i granie wspólne w supremacy, to praktycznie ten suderland jest stucznie wychodowany. A i tak tam panowała sztuczna atmosfera(i pewnie dalej panuje, widząc po tym jak ich aż 2 obywateli opuściło, a większość nagle ucichła). Pewnie wtedy się zorientowali, że ta mikronacja jest nawet bardziej bezsensowna od Santery(choć ta w sumie też w większości była wikipediotestyczna, ale nie aż tak jak wspomniany suderland).

Swoją drogą ciekawe co teraz(jak w ogóle) się coś dzieje w Santerze xd
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Nie śledzę co się dzieje w takich mikronacjach. Ktoś może powiedzieć, że akurat tam to się dzieje dużo. Faktycznie, tu się zgodzę. Szybki rozkwit, budowa potęgi i równie szybki upadek. Kolosy na glinianych nogach. O Santerze słyszałem ostatnio w kontekście tego, że sobie własny ranking forumowej aktywności zrobiła, w niektórych wypadkach odbiegający dreamlandzkiego od rankingu INFERNO.
Zakapturzony Szalony Łowca Zombie

Dnia Zakapturzony Szalony Łowca Zombie napisał:

No to akurat tak nowe nie jest, bo to był akurat mój ostatni dzień, kiedy z ciekawości tam wszedłem i zauważyłem ich własny ranking xd Nwm, czy wiarygodny, jednak nawet ja patrząc na te statystyki danych mikronacji to mam małe wątpliwości. Bo wiesz co innego jakby ta różnica od rankingu INFERNO była mała, to można się kłócić, ale tam to takie pomieszane jest i jednak różnica jest widoczna i prawdopodobnie jest mniej wiarygodniejsza od rankingu INFERNO.
prof. Sokolow

Dnia prof. Sokolow napisał:

Ranking Witta też nie jest jakiś super miarodajny, bowiem zlicza tylko aktywność na forach (jak sama nazwa wskazuje) a nie całą aktywność mikronacyjną, jak np. artykuły do prasy, komentarze pod nią oraz inne bajery typu sarmacki ćwirek czy nasz yaper etc.

Oczywiście zliczenie tego wszystkiego w danej mikronacji byłoby bardzo trudne, więc rozumiem, że ranking dotyczy tylko forów, ale trzeba stwierdzić, że nie jest to w pełni obraz danej mikronacji.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Lunton, jak sama nazwa wskazuje, to ranking aktywności na forach. Toczyłem długie boje, aby to podkreślić w nazwie. Mierzenie aktywności z forum dyskusyjnych jest jedyną możliwością zestawienia wszystkich państw v-świata, ponieważ w dzisiejszych czasach każde posiada taki środek komunikacji, a w innych aspektach to niestety mikronacje cofnęły się w rozwoju.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

I kolejny ranking aktywności forumowej mikronacji. Podobno ostatni...OBRAZEK
Tym razem Pustkowia nie wloką się na końcu! Zajęliśmy zaszczytne, TRZYNASTE miejsce. Myślę, że następne miesiące mogą być lepsze dla naszego kraju w związku z kilkoma projekcikami nad którymi pracujemy za zamkniętymi drzwiami laboratorium profesora Sokołowa.
Jego Radioaktywność

Dnia Jego Radioaktywność napisał:

Miejmy nadzieję, że tak będzie :)

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 2 nieznanych