Winktown

Wieści z Zagranicza

Jego Radioaktywność

Dnia Jego Radioaktywność napisał:

Tak było, cba.pl zablokował kugarow za "spam" - prawdopodobnie chodzi tu o roboty spamujące atakujące strony oparte na WordPressie.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Czyje strony były atakowane? Nabijały posty Kugarom?
Jego Radioaktywność

Dnia Jego Radioaktywność napisał:

Szczerze... To nie wiem, nie interesowałem się i zbytnio się nie przejmowałem Kugarią i ich tworami.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Szkoda.
Jego Radioaktywność

Dnia Jego Radioaktywność napisał:

Chciałbym wspomnieć o tym, ze W Królestwie Athos [url=http://www.athos.com.pl/forum/viewthread.php?thread_id=95]miał miejsce zamach terrorystyczny.

a w NUPIA trwa Proces[/url] przeciwko PIA: Arabia (w tym regionie wydano i wykonano wyrok śmierci zgodny z "prawem szariatu", ale i niezgodny z Konstytucją i innymi prawami NUPIA).
Jego Radioaktywność

Dnia Jego Radioaktywność napisał:

Długo w tym wątku się nic nie pisało, więc pozwolę sobie zamieścić w nim kilka informacji zza granicy

1.) Elderland na mocy proklamacji Króla Alfreda zerwał wszelkie związki z K. Dreamlandu i stał się w pelni niezależnym (i z resztą jednoosobowym) bytem.

2.) Federacja Slawonii ma zamiar zawiesić swoją działalność.

3.) w Angemoncie był zamach terrorystyczny, ale to już było jakiś czas temu...
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

1) Nie wiem o co chodzi von Wittowi. Jakby nie patrzeć to rdzenny Dreamlandczyk i największe osiągał, sprawując funkcję Premiera Królestwa. Od jakiegoś czasu jego zachowania mają mocno destrukcyjny i destabilizujący charakter.

2) Federacja Slawonii dla mnie zawsze była taką zabawą Trizondalczyków, którzy chcieli sobie pobudować państewko od podstaw jeszcze raz. Od zawsze dla mnie jedyną słuszną opcją dla FS było włączenie tego kraju do Trizondalu jako prowincji.

3) Smuteczek ^^
Borys

Dnia Borys napisał:

Księstwo Monderii ogłosiło niepodległość. link
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

A czy Maikowski o tym w ogóle wie? Bo z tego co pamiętał, snuł on plany niepodległościowe Księstwa Monderii od bardzo, bardzo dawna. Jak była reakcja króla Elderlandu Daniela von Witta na ten miażdżący dla Królestwa cios?

I co słychać u naszych północnych sąsiadów? :)
Borys

Dnia Borys napisał:

Maikowski chyba nie wie o niczym , akcje podjął syn Juarez licząc ,ze Ojciec zawita do Księstwa. JKM Daniel zapowiedział krwawą rozprawę z buntownikami :)

W Monarchii po zawirowaniach pozostał pusty tron, Regent rozpisał wybory do Rady Państwa. Czyli jak zwykle :)

Z ostatniej chwili, w Budapeszcie został zamordowany Karol I link
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Najpierw król Daniel powinien uruchomić na nowo serwis i forum Królestwa Elderlandu. Czy on jeszcze jest obywatelem Dreamlandu, czy planuje się rozstać z KD?

Z tego co się orientuje, przez pewien okres czasu niektóre księstwa wchodzące wcześniej w skład Monarchii działały na oddzielnych forach. Czyżby powrót Xawery'ego sprawił, że wszyscy wrócili na forum MAW? Co z władzą nad forum, dalej herr Kłopocki sprawuje wyłączną kontrolę nad systemami austro-węgierskimi?
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Kilka mikronacji z Nordaty postanowiło rozpocząć koegzystencję na jednym forum dyskusyjnym, inspirując się najwidoczniej Bastion Unionem. Kraje które zebrały się na jednym forum to Bielania, Brodria i Unia Trzeciego Świata. Z nordackich potęg zabrakło Kugarii, ale brak kompletny zanik aktywności wszystkich obywateli po lipcowym krachu sugeruje mi przekręt na miarę Federacji Al Rajn.

Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Właśnie... co stała się z Al-Rajnem? Przez ostatnie miesiące obserwowałem tylko pustkowia nie zwracając uwagi na pozostałe mikronacje. No może do Kugarii raz czy dwa zajrzałem.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Al Rajn upadł po tym jak wykryto, że większość osób zaangażowanych to klony sułtana Osamy bin Ramzaniego. Na mój gust, podobny przekręt obywał się z Kugarii, bo nie chce mi się wierzyć, że z dnia na dzień wyparowali wszyscy obywatele.
Kamiljan de Harlin von Wespucci

Dnia Kamiljan de Harlin von Wespucci napisał:

Al-Rajn już kilka lat temu upadł.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 3 nieznanych