Winktown

Stabilizacja San Romero i koniec wojowań

Zakapturzony Garapeńczyk

Dnia Zakapturzony Garapeńczyk napisał:

Drodzy mieszkańcy San Romero i wszyscy członkowie Pustkowi. W San Romero wybiliśmy tych mutaków, a same San Romero w końcu doszło do ładu. W końcu prąd w całym San Romero działa dzięki Majstrowi Czuchra, a łowca Pierdzibąk do perfekcji nauczył się polowania. Jednak ja już z polowań rezygnuje (i tak niewiele na północno-środkowej części Hegemonii zostało zombiaków)i od teraz szefem miasta oraz łowców zombie zostaje Majster Czuchra. Ponadto jest to mój ostatni post jako członek mieszkaniec Pustkowi. Od teraz nawet jak będę na Pustkowiach, to jako Garapeńczyk, ale tak nie będę już ingerował w życie wewnętrzne Pustkowi.

Z Poważaniem:
Zakapturzony Garapeńczyk
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci powodzenia w robieniu kariery w Najjaśniejszej Republice Garapenii. Mam nadzieję, że ten projekt odbudowy kraju potrwa nieco dłużej niż wszystkie innego.
prof. Sokolow

Dnia prof. Sokolow napisał:

[...] odbudowy kraju potrwa nieco dłużej niż wszystkie innego


Milicja! Mamy tu analfabetę!!!!11111
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Ale śmiesznie. Juź widzę te nagłówki ,,Przywódca poważnej mikronacji jest analfabetą! ".
Co do zakapturzonego to ja się nie żegnam bo sam działam w Garapenii. Szanowny Arcybiskupie, widzimy się w najbliższym czasie!
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Oj się czepili jak się człowiekowi jedna literówka zdarzyła. Za jedną to nawet Milicja Gramatyczna daje wyłącznie pouczenie, a nie baty.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 5 nieznanych