Winktown

Zbiorczo o Pawełku

Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

A teraz wszyscy głośno jak podczas katastrofy! Pawełek na Kanclerza!
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Pawełek kontratakuje!

Po porażce w wyborach na kanclerski fotel w Sarmacji, zdecydował się opuścić Księstwo i założyć swoje własne państwo. No dobra, posadzili go w więzieniu za bycie dupkiem, więc musiał spieprzać.

Założył on Republikę Antyterrorystyczną i aktualnie pracuje nad utworzeniem konfederacji z Królestwem Dreamlandu.

Idzie drogą Diuka Hasselandzkiego i nasz Pawełek szuka Przyjaciół :D

Link do forum Republiki dla ludzi o mocnych nerwach: http://www.republika-antyterrorystyczna.darmowefora.pl/index.php
Stary Pierdoła

Dnia Stary Pierdoła napisał:

Poplułem się ka... Piwem.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Republika Antyterrorystyczna powstała w styczniu. Widać że Pawełek, niczym wytrawny strateg, planuje swoje posunięcia z wielomiesięcznym wyprzedzeniem.

OBRAZEK
Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

Karwa fa! Trzeci raz tracę przez Ciebie wzrok! Wiesz ile kosztują bioprotezy gałek ocznych w Ciprofloksji?! Euskadi za chwilę wystawi mi kartę stałego klienta...
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Zapytaj się Harolda, może Ci pożyczy jedno ze swoich oczu. Ma cztery + jedną szczęśliwa bilę numer osiem którą wkłada do pustego oczodołu, co mu szkodzi. Plata dalej w Księstwie, czy już może wywędrował gdzieś indziej?
Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

Centrala wsadziła go do pierdla i chodzą słuchy, że po tym jak schylił się po mydełko to już nigdy więcej nie otworzył buzi.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

A Sarmacja mogła mieć takiego wspaniałego Kanclerza...
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

On wrócił! Na szczęście póki co tylko do Dreamlandu i tylko z jakimś swoim tworem o nazwie Superalnd, a i to nie bardzo, bo tylko skopiował konwencję o prawie morza której nawet nie chce mi się czytać, bo to potężna ściana tekstu. Brawo Pawełek, (nie)tęskniliśmy!
Omniverse

Dnia Omniverse napisał:

Widzę, że Pawełek molestuje każdą mikronację i gry polityczne typu play by forum. Zdążył urosnąć, zainteresować się pornografią, jak na nastoletnie dziecko przystało, ale inteligencja, o ile w ogóle ją posiadał, zatrzymała się w czasie.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Z informacji jakie uzyskałem mogę powiedzieć że Pawełek pochodził z Garapenii. Znalazłem stary wątek w którym ktoś informuję że Pawełek psuje Pustkowia i chcę bo to ustawili do pionu. Chodziło o to, aby Pawełek nie zniszczył stosunków na link Winktown-Gerandum.
Omniverse

Dnia Omniverse napisał:

Z pewnej gry typu pbf uciekł z płaczem, bo mu realną prokuraturą grożono za jego trolling. Chyba chodziło o jakiś rasizm czy coś z żydami...

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 4 nieznanych