Winktown

Budowa Neu Vaterlandu

Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

W tym temacie chciałbym omówić wszelkie kwestie dotyczące budowy Neu Vaterlandu w miejscu starej IOZ. Strona w 1/2 jest już zrobiona. Szkielet jest solidny, radyjko gra, dodatki, linki i inne pierdoły działają. Aktualnie staram się tworzyć opisy żeby zapełnić puste pola na stronie jednak irytuje mnie kwestia wyjasnienia nowym czym właściwie jest Marchia. Oto próbka opisu, w którym nie mogę zredagować dostatecznie dobrego zarysu klimatu:

Mark Neu Vaterland?
Was ist das?


Ha! Powyższe pytanie ciśnie się na usta co drugiej osobie docierającej do granic Neu Vaterlandu. Hmm... Widzę po Twojej minie, że wytłumaczenie Ci tego wszystkiego nie będzie należało do łatwych zadań. No, ale spróbujmy.Jetzt anhoren! Marchia Neu Vaterlandu to symulacja państwa i społeczeństwa w nieskończonym Internecie. Może i poziom tej symulacji nieco odchodzi od utartych standardów, ale Scheiss es! Neu Vaterland to nie byle państwo wirtualne z wypucowanym, jak tyłek Grafa, forum za równowartość wyżywienia dla całej wioski. To jest nasz umysł, nasza twórczość, nasze poświęcenie i nasz dorobek. Nie bazujemy na pięknych stronach i forach gdzie krawędzie działów ociekają złotem, gdyż jak na razie nie jest Nam to potrzebne. Neu Vaterland to My i my jesteśmy Neu Vaterlandem. Nasz kraj budujemy z tego co znajdziemy lub co sami stworzymy. Jeśli więc uwielbiasz tworzyć, masz ambicję i wyobraźnię nie wahaj się i dołącz do Nas. Wir warten auf Sie! Musisz wiedzieć, że Neu Vaterland to państwo inne niż wszystkie. Jesteśmy spadkobiercami utworzonej 24 kwietnia 2005 roku Monarchii Austro-Węgierskiej, która pogrążyła się w marazmie i anarchii, co ostatecznie doprowadziło do jej upadku w 2016 roku. Dla Nas, Narodów i Ludów Starej Monarchii, była to Apokalipsa. Nasze domy, nasze wojska, nasz poświęcony czas, cały nasz jedenastoletni dorobek kreowany w pocie czoła... Wszystko przepadło. Jednak pozostaliśmy nieugięci i zdecydowaliśmy udać się w podróż ku nowej Ojczyźnie. Pomocną rękę wyciągnęli do Nas sąsiedzi z Pustkowi Winków, którzy odstąpili austro-węgierskim uchodźcom kawałek swojego terytorium gdzie udało się wznieść nowy dom - Neu Vaterland. Tak właśnie rozpoczęła się historia Marchii - państwa zbudowanego z gruzów i popiołu.

...


Talerz, rzygasz czy chwalisz? :P
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

To mi wygląda jakbyś szykował jakieś powstanie i robił z Nowej Ziemi Ojców niepodległe państwo. Muszę Ci podesłać kilka słów na temat tego jak ja widzę (od strony stricte fabularnej) zagładę Monarchii Naddunajskiej. Mam kilka źródeł inspiracji dla Väterlandu o których zapomniałem Ci wspomnieć, więc postaram się je zapodać Ci na skrzynkę pocztową Wasteland Expressu.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Talerz przypominam że to zakupie nadal należy do Pustkowi i należałoby się tym zaopiekować.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

A co, chciałbyś może?
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Nie widzę w niej żadnego pożytku dla moich interesów. Jednak należało by coś z tym zrobić.
Herr Juarez

Dnia Herr Juarez napisał:

24 ma trochę racji. Minęły 3 lata. Niewiadomo, co tam się dzieje. Myślę, że czas zorganizować jakąś ekspedycję na ziemie postinterlandzkie.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Wyślijmy tam Inkwizycję, póki co i tak jest bezdomna na Pustkowiach.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 2 nieznanych