Winktown

Spółka Zbrojeniowa Rosko-Spar

Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Szanowni państwo mam zamiar przedstawić wam nową Spółkę Zbrojeniową Rosko-Spar, którymi właścicielami jest Leszek Roskohard-Wespucci i August von Hippogriff de la Sparasan.

Niżej przedstawiam opis naszej spółki:
Mieszkańcy, a przede wszystkim głowy państw całego Pollinu! Szlachetną jest sztuka wojenna, a jeszcze szlachetniejszymi są mali i duzi pomocnicy zwycięstwa- broń. Teraz nadchodzi przełom Oto narodziła się firma, która dba i zbroi- Rosko-Spar. Oto chronimy i służymy. Za niesłychanie drobną kwotę każda armią może teraz mieć nowe, solidne uzbrojenie. Oferujemy państwu broń z okolic roku 1945, lecz możecie państwo dokonać zamówienia dowolnego uzbrojenia spośród palestry militariów! To wielka okazja!
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Czemu mam dziwne przeczucia, że tych dwóch imigrantów zarobkowych podczas zbierania złomu na sprzedaż, odkryło jakiś przedwojenny magazyn broni i teraz próbuje nam opchnąć nasz własny sprzęt?
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Przykro mi Herr Leszek, lecz muszę tą reklamę zmieszać z błotem. Winkowie są z natury mistrzami rusznikarstwa. Ba, potrafimy nawet złożyć solidną armatę z tego co znajdziemy na złomowisku. Poza tym nadal mam fabrykę uzbrojenia w postgarapeńskim Iparburgu. Dlaczego mielibyśmy płacić za broń gdy sami ją stworzymy? Szczególnie jeśli jest z naszego złomu.
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Ponieważ nasza broń jest dostosywana do potrzeb klienta który jest zainteresowany bronią z połowy lat 40' XX wieku. Mamy cały arsenał oręża od broni piechoty, po czołgi, aż do lotniskowców i dbamy o to by były zawsze najwyższej jakości! Zresztą jak kupicie nasz sprzęt to potem możecie go zmodyfikować na lepszy, także myśle że oferty będą warte waszej uwagi ;)
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Ponieważ nasza broń jest dostosywana do potrzeb klienta który jest zainteresowany bronią z połowy lat 40' XX wieku.

Właśnie widzialem:
OBRAZEK

Na pewno Wandejczycy by się takiej broni nie powstydzili.
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Uwaga! Ogłaszam że rezygnuje z udziału firmy Rosko-Spar, tym samym jedynym właścicielem zostaje pan August von Hippogriff de la Sparasan.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Na czym polegał problem? Sarmaci jednak dali we znaki?
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Znalazł się prawowity właściciel broni i zaczął polować na złodziei?

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani