Winktown

Plany podboju kontynentu

Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Tak jak to wcześniej mówiłem MAW miała problemy aktywnościowe i na koniec pozostali Cesarz, Arcyksiąże Andrew von Habsbug oraz ja. O ile z tym pierwszym mam kontakt poprzez discord, to z tym drugim nie mam go w ogóle. A czy Marchia neu Vaterland nie miała być czymś takim?
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Miała być, ale wówczas sytuacja w częściowo upadłej Monarchii wyglądała nieco inaczej. Kraj rozpadł się mrowie księstw i republik i nie było żadnej scentralizowanej władzy. Próbowaliśmy z Juarezem coś ugrać w tej materii i przyciągnąć grupę ocaleńców aby budowali dla nas Pustkowia. Wyszło jak zwykle...
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Na marginesie czytając stary wątek gdzie napisałeś cytując:

,,Na chwilę obecną zachłannym okiem spoglądamy na ziemie dawnego Imperium Tyrenckiego. Prędzej czy później przejmiemy kontrolę i nad tym terytorium niczyim."

Terytoria Imperium zajęła upadła kilka miesięcy temu Garapenia. Może warto przemyśleć też ponowne zainteresowanie się tym regionem. O ile upadek Monarchii nie jest przesądzony o tyle Garapenii już nie ma.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

To na początku zróbmy użytek z Marynarki Pustkowi. Byłbyś łaskaw zrobić rekonesans na południu?
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Północne brzegi są nieprzerwanie patrolowane aby móc kontrolować piratów i zbierać opłaty za prawo do działalności. Iparburg, port na północy jest kontrolowany przez moich ludzi gdyż produkuję tam broń o czym wspominałem dawno temu. Niestety nie znam sytuacji panującej poza tymi regionami. Wyślę tam stosowne siły.
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

A macie chociaż jakąś mape do podboju Orientyki?
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Map jest od cholery. Prawdą jest jedno że fizyczną by się przydała. Masz poratować?
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Hmmmm... Czemu mam wrażenie, że my od dupy strony się za ten podbój zabraliśmy? Właśnie, macie jakieś mapy obszarów na północ od Ödlandu?
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

To jest chwilowo nieaktualne. Dostałem informację że Cesarz pracuję nad odbudową forum.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 2 nieznanych