Winktown

Dzieje Amnezji i Jej Bandy

Aмнезия

Dnia Aмнезия napisał:

"Jakieś dwa drewniane statki zbliżały się do wybrzeży Mudy. Chwile po tym można było zobaczyć 3 statek z taką samą banderą. Aмнезия wyszła na pokład i spojrzala przez lunetę na Ląd"

Wspaniale! "Powiedziała" Czego chcieć więcej? Jak przybijemy do brzegu macie rozmontowac statki i wszystko dać na konie. Nie tracić czasu. "Szybko Wyrzuciła, i weszła do swojego pokoju, po czym dorysowała coś na mapie."

"Krótko po tym Statki przybyły do jakiejś zatoki. Konie, towary i wszystkie tym podobne zostały odstawione na Brzeg, a Ludzie zaczęli rozmontowywac Statki. Kilku konnych jeźdzów z Karabinami zostali wysłani na zwiad, a Aмнезия Czekała."
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Mieszkańcy Mudy czekały z zaostrzonymi dzidami na moment, kiedy uzbrojeni ludzie odjadą i zostawią Amnezję samą. Nie było dobrym pomysłem przybywać do mudyjskiej dżungli, ale skąd Amnezja mogła o tym wiedzieć?
Aмнезия

Dnia Aмнезия napisał:

"Do amnezji przybyło tylko 2 zwiadowców z 5. Ci dwaj mówili że uciekali przed jakimiś dziwakami z dzidami. Amnezji zachcialo się dostać Amnezji Organicznej, ponieważ zwiadowcy mieli karabiny, a zgineli. Jak widać trzeba było ich dalej ćwiczyć.
Amnezja rozkazała natychmiast nadawanie się ruszyć Brzegiem, i mieć oko na wszystko.
Karawana poruszała się szybko, i w bezpiecznie organizowanym szyku. Niedługo powwini już być poza Mudyjskim terytorium, ale skąd Amnezja miała wiedzieć co ją czeka dalej?"
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Widzę Naleśnik wrócił pod przykrywką ruskiej nazwy. Hehehe
Aмнезия

Dnia Aмнезия napisał:

//No i? Było i minęło

"Wyjechaliśmy z terytorium mudy później natrafiliśmy na Nueva Baja. Oni Próbowali zrabować nas, więc my Zrabowaliśmy ich. Skończyliśmy z jakimiś Kapslami i ktoś nam powiedział że to złoto Winków. Krótko po tym znowu ruszyłem Wybrzeżem, a tam założyłem obóz.

Zacząłem trenować ludzi, a niektórzy którzy nie umieli strzelać po prostu budowali i rozbudowywali obóz. Zbudowali na razie jakieś Marne Fortyfikacje Które bardziej by ostrzegły nas niż broniły."
Aмнезия

Dnia Aмнезия napisał:

"Banda Amnezji zaczęła zbierać kupę żelaza, jak i zbierać masę drewna. Zostało też wysłane 21 ludzi by opanowac okolice. Amnezja poszła razem z nimi. Nagle usłyszali jakiś szelest"
-Sprawdzić co to jest. "Wyrzuciła Amnezja, a po tym pojawił się Robot Techrzeszy, który najprawdopodobniej zgubił się w nie wiadomo jakiej bitwie czy przemarszu.
Żołnierze Amnezji rozpoczęli ostrzeliwywać Robota, który był trudnym orzechem do zgryzienia. 3 ludzi zostało zastrzelonych, ale Robot też. Jakoś Biedne Akacze Amnezji poradzily sobie z robotem.
Ludzie Amnezji Zastrzelili jakieś Mutanty, zebrali żelazo, pogubione kapsle i wrócili do Obozu."
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Też coś, jak roboty nie są trudne do pokonania obecnie xddddddddd
Aмнезия

Dnia Aмнезия napisał:

"Amnezja Znowu Trenowała Ludzi, oraz rozkazała Rozbudowanie obozu. Po Straceniu trzech ludzi przez jakiegoś robota uznała, że na prawdę jej ludzie są Debilami.
Obóz został nazwany przez jego Mieszkańców Barva. Nikt nie wie dlaczego. Tak samo nie można już tego nazwać obozem, tylko Wioską lub małym miasteczkiem."
prof. Sokolov

Dnia prof. Sokolov napisał:

"xddddddddd"

Jak widzę takie emotikony to rzygam dalej niż widzę a wzrok mam dobry, wręcz sokoli.
Aмнезия

Dnia Aмнезия napisał:

"Po Wytrenowaniu Ludzi i opanowaniu Okolicy, jak i rozbudowaniu Barvy, rozkazałem Budować Statki z znalezionego żelaza i Drewna. W Czasie Dwóch dni lub mniej, lub Więcej sam nie wiem jak dobrzy są moi ludzie, powinienem mieć już 3 statki.
Banda Amnezji Szybko Przerodziła się w Czarną Flotę, chociaż że nie miała jeszcze żadnego statku."
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Czarna Flota na cześć Czarnego Admirała? Przypomnij mi gdzie Twoja frakcja ma mieć główną bazę wypadową. Z tego co pamiętam, Numer 24 też marzył o jakiejś marynarce.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Flota którą niebawem utworzę będzie podlegała bezpośrednio Ratuszowi i będzie oficjalnie kolejnym rodzajem Sił Zbrojnych Pustkowiu Winktown. Nie będzie to siła którą używa się do międzyfrakcyjnych utarczek a używana będzie do obrony przed innymi narodami (chyba że Ratusz każe inaczej).
Z drugiej strony planuję utworzyć flotę handlową całkowicie podległą Klice. Oj... konflikt interesów bardzo prawdopodobny...
Co do fortu Amnestii jest zlokalizowany między Nueva Baja a Archwadielskiem.
Amnestia wyjaśnij mi jedną rzecz. Jesteś kobietą czy mężczyzną? Raz piszesz ,,Trenowała" a raz ,,Rozkazałem".
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Osobiście chętniej bym widział współpracę Marynarki Wojennej i Czarnej Floty pod wspólną banderą co pozwoliłoby stworzyć silną i wielozadaniową organizację. Pisząc o zadaniach mam na myśli obronę południowych granic Pustkowi, korsarstwo na szeroką skalę, szmuglowanie zakazanych towarów i tego typu działania.

Organizacja dostałaby pod swój zarząd Wyspy Zielone i kto wie, może nawet porzuconą przez Wandusów platformę wiertniczą Atlantis...
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

To już zależy od Pana/Pani Amnezji. Ja nie mam nic przeciwko. Jednym problemem jest fakt że jedno jeszcze nie istnieje a drugie nie ma floty.
Pan Talerz

Dnia Pan Talerz napisał:

Jako, że Amnezja utworzył już stronę Czarnej Floty w dziale frakcji, zalecam użycie ichniejszego forum do dyskusji na temat przyszłego kształtu organizacji.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 4 nieznanych