Winktown

Posty napisane przez mieszkańca

Harlin

Dnia Harlin napisał:

No co się dziwisz? Numer 24 może siedzi właśnie w schronie i nie ma pojęcia, czy już jest po południu czy ranek. I sam nie jesteś lepszy, nachlałeś się wczoraj i nawet nie wiesz który jest dzień, jak można zapraszać na uroczystość w dniu jej organizacji?!
Harlin

Dnia Harlin napisał:

Jestem pewny, że te paczki tu nie dotrą. Na pewno ktoś je ukradnie lub po prostu transport zostanie zaatakowany przez zombie. Zakładam się o 2 kufle piwa.
Harlin

Dnia Harlin napisał:

A tak w ogóle, czy jeśli wprowadzony zostanie system gospodarczy, to czy będziemy mogli mówić, że na Pustkowiach panuje anarchokapitalizm? W sumie kolorystyka strony idealnie pasuje...
Harlin

Dnia Harlin napisał:

Federacja Nordacka to kontynuacja Unii Trzech Narodów. Jest jednym z dwóch państw nordackich, obok Bialenii.
Nasza mikronacja jest młoda i pełna młodych mikronautów - chyba żaden z efeńczyków nie działa na Pollinie dłużej niż 3 lata. Opiekujemy się dziedzictwem kulturowym narodów południowej Nordaty. Przez ostatnie miesiące znajdowaliśmy się w czołówce najaktywniejszych państw. Nasz ustrój przypomina system panujący w USA.

Więcej informacji można znaleźć na micropedii: https://micropedia.fandom.com/wiki/Federacja_Nordacka
Harlin

Dnia Harlin napisał:

Siema Szarak!
Zapraszam do baru, aktualnie tam siedzi cała ekipa z Federacji. Masz jakieś plany co do działalności na Pustkowiach? Dołączasz do jakiejś frakcji?
Harlin

Dnia Harlin napisał:

Harlin sięgnął po kolejny kufel piwa i zaczął opowiadać:
- Gdy na Pustkowiach robiło się coraz bardziej pusto, rozważałem ich opuszczenie. Znalazłem wrak statku, gdzieś w okolicach San Romero, a nadchodząca horda zombie przekonała mnie do odpłynięcia. Udałem się na północ i zamieszkałem w Federacji Nordackiej. Zarobiłem trochę pieniędzy poprzez wejście na scenę polityczną Federacji, w której pełniłem funkcje Prezydenta, Posła, Marszałka Parlamentu, Ministra, Prokuratora Generalnego... Jak już rozkradłem wystarczająco państwo, kupiłem odpowiedni sprzęt i ruszyłem z powrotem na Pustkowia. Przypłynąłem błękitnym statkiem, znaczy, próbowałem przypłynąć, bo silnik przestał działać, gdy dopłynąłem do Trizondalu. W tym państwie zakupiłem rower i zacząłem jechać w kierunku San Romero. Utrudniały mi to sporadycznie pojawiające się zombie, w które rzucałem opróżnianymi na bieżąco butelkami wódki. Spotkałem przy okazji jednego robota z Techrzeszy. Gdy atak butelką na niego nie zadziałał, rzuciłem w niego rowerem i pobiegłem do Winktown, które było niedaleko. No i teraz siedzę tutaj i odpoczywam po ciężkiej wyprawie.
Harlin

Dnia Harlin napisał:

- Rainer, typie, gdzie ty byłeś? - Harlin podał mu kufel piwa. - Tyle czasu minęło, opowiedz lepiej co robiłeś i co zamierzasz robić. Klika z Nuketown wznawia działalność? Ostatnio słyszałem, że zombie z południa dostały się na Zielone Wyspy, trzeba zrobić tam porządek.
Harlin

Dnia Harlin napisał:

Wszyscy chcą, żeby był ten system gospodarczy, ale ktoś musi go stworzyć. Tylko czy profesor ma w ogóle czas i możliwości, aby to zrobić? :/
Harlin

Dnia Harlin napisał:

No witam, witam. Przez ostatni rok trochę cicho tu było, ale chyba wracamy na dobre z aktywnością. Masz już jakiś plan na swoją działalność na Pustkowiach, co chciałbyś robić?
Harlin

Dnia Harlin napisał:

Sklep by się bardzo przydał. Ze skrzynek wypadają często bezużyteczne itemy, można by było je posprzedawać i kupić coś lepszego. Handel pomiędzy mieszkańcami pustkowi też byłby interesującą możliwością. Ogólnie życie tutaj stałoby się ciekawsze dzięki stworzeniu systemu gospodarczego.
Harlin

Dnia Harlin napisał:

Harlin gdy tylko zobaczył Łowcę Zombie natychmiast wstał i ścisnął mu rękę.
- Świetnie, cieszę się, że również tutaj dotarłeś. A teraz dawać mi denaturat, trzeba się nawalić przed wyprawą.
- No ja wiedziałem, że upadłeś nisko, ale żeby aż tak? - odpowiedział mi sprzedawca - Ale co ja będę pijakowi żałował, później będzie że to ja jestem zły i nie chciałem sprzedać flaszeczki fioletowego trunku. Ale naprawdę trzeba być zjebanym, żeby coś takiego pić...
- Nie gadaj, tylko lej... Może stworzymy frakcję nordacką, hm? Chociaż to mało pomysłowe. Zobaczymy co możemy zrobić jak się wyśpimy i wytrzeźwimy.
Harlin

Dnia Harlin napisał:

Do baru wbił właśnie typek w czarnej fedorze i przywitał się.
- No siema siema, o tej porze każdy wypić może. Byłem na długim urlopie na Nordacie, a raczej - wracam do urlopu na Pustkowiach. Straszny syf się tutaj zrobił, ktoś musi zrobić porządek i zachęcić innych do pomocy.
Harlin otworzył paczkę Harlinek i spróbował kilku.
- Ktoś chce? Nie? Tyle się męczyłem, żeby zabrać ten towar z Nordaty... Dobra, jest tutaj może Łowca Zombie? Numer 24? A może ktoś nowy się pojawi? Ja niedługo lecę ukr... przejąć kilka statków.
Harlin

Dnia Harlin napisał:

Kiedyś posty Sarmacji i Dreamlandu razem stanowiły nie więcej 40% miesięcznej aktywności mikroświata. Teraz jest to jakieś 75%(!), co pokazuje jak bardzo ruch na Pollinie scentralizował się wokół największych mocarstw.
Warto powiedzieć, że z 1/3 postów Sarmacji pochodzi z Bialenii.
Harlin

Dnia Harlin napisał:

Co im się stało?
Harlin

Dnia Harlin napisał:

Chyba nikt nie zadał sobie trudu, aby wykonać jakiś.
Może dzięki temu w końcu skończy się klepanie postów dla samej pozycji w rankingu.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani