Winktown

Posty napisane przez mieszkańca

Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Po paru tygodniach udało się zdobyć obszary na południowy-Wschód od Inselburga. Obszar ten zawiera duże pokłady uranu i żelaza. O ile żelazo posiada infrastrukturę wydobywczą pozostałą po budowie linii kolejowej, o tyle z uranem jest większy problem.
Odbyły się pierwsze przydziały ziemi pod kolonializatorów. Jednym z pierwszych ranczerów jest 35-latek którego dziadek rzekomo był przy odpaleniu Rodan I. Póki co jest chroniona przez wojsko które opusci ten obszar gdy znajdzie się w głębi kraju. Otrzymali oni ziemię na której nie wykryto śladów surowców. Ta pozostaje własnością państwową.
Wojsko wyposażone w lepszy sprzęt zmierza do Tarvaburga. Po drodze wyłapali niewolników którzy obecnie płyną do Winktown. Siły przednie dotarły do małej rafinerii ropy ktora jest badana pod kątem braków w sprzęcie i stopnia uszkodzeń. Rafineria ta znajduje się kilkanaście kilometrów od Tarvaburga w którym usadowił się lokalny watażka. Zbiera on siły do obrony przed Winkami.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Coś Ci się popiepszyło z polskimi znakami.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Dekadencja i upadek moralny często kroczył obok upadku małych państw i wielkich imperiów.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Jutro też do was dołączę bo n9e wiem czy wiesz ale mam obywatelstwo
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Na discordzie w dziale micropedia
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Wszystko zrozumiałe. Skoro tak możemy skupić całą swoją uwagę na południu. Poza tym gdy wszystko w końcu zostanie ustalone i Monarchia wróci do pełnej sprawności zapytam się o manewry które planowaliśmy.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Póki co rekrutuje administrację do micropedii
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Więc to chyba dobrze że nie znam się na informatyce i nie rozumiem co się tam odwaliło.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Czyżby mikromacje wchodziły w ostatnią fazę rozwoju po której znikną? Nie no, lekko dramatyzują a przynajmniej tak mi się wydaje. Jeśli sytuacja Noe poprawi się do maja to można panikować.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Potrafimy rozróżnić swoich od Garapeńczyków. Wielu z Winków znam osobiście z Nuketown gdzie w zamian za opłatę otrzymują strzeżone przez wojsko miejsca w doku.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Jakby ktoś nie wiedział to Sarmacja ma nowego Księcia
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/11976/
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Co to? Przepraszam za niewiedzę Alpy to Ty tu jesteś kreatorem świata więc bardzo często będę niewiedzący.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Myślę że to dobra okazja do ogłoszenia swoich działań. Czy jednak nadal lepiej pozostać w działaniach nieoficjalnych?
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

Garapeński Inselburg został dziś odwiedzony przez Admirała Jana von Rainera. Dokonał on inspekcji niewielkiego garnizonu złożonego głównie ze Strażników Pustkowi. Następnie udał się do obozowiska Łowców. Ta mała wydzielona grupa Wasteland Navy zajmuje się wyłapywaniem niewolników. Wyposażona w motocykle, samochody terenowe i miotacze siatek wyłapali niż 270 ludzi.

W międzyczasie trwa operacja morska przeciw piratom. W jej trakcie wykorzystywany jest prototypowy monitor klasy ,,Ragnarok". Wyposażony w równie nowatorskie działo ,,Geist" w planie ma być zdolny do wystrzelenia pocisków nuklearnych. Teraz jednak zajmuje się niszczeniem piratów zanim wróg będzie widziany gołym okiem. Dzięki jego wysiłkom z von Rainerem do Inselburga przypłynęła pierwsza grupa osadników nie będąca wojskowymi.

Obecnie w Nuketown na barki ładowany jest cięższy sprzęt. Zostanie on wykorzystany do opanowania Tarvaburga - drugiego celu jakim zainteresowana jest Władza w Winktown.

Pojawiły się problemy u Jurodiwego. Jego grupa zwiadowcza jest głęboko w kraju którego już nie ma. Mamy kontakt radiowy jednak nigdy nie rozmawiamy z dowódcą. Okazało się że Jurodiwy źle znosi większe (a dla nas normalne) ilości Winkowego alkoholu. Mimo tego Numer24 nie wycofał rozkazu i zarządził marsz do Inselburga. Oznacza to że jego grupa musi przejść z Iparburga do Inselburga, czyli z jednego końca Tyrencji do drugiej. Obecnie ta grupa znajduje się na wysokości Gerandum.
Numer 24

Dnia Numer 24 napisał:

1. Księża aż tacy agresywni?
2. To wyjaśnia nagły skok aktywności w tym kraju.
3. Widzę że Erik z Novakiem się bawią. Myślałem że pozbyliście się tego trolla z FN.

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 5 nieznanych