Winktown

Posty napisane przez mieszkańca

Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Jeśli takie jest wasze zdanie to nie pozostaje mi nic innego jak się do tego dostosować. Liczę źe z czasem zyskam szacunek.
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Będę wdzięczny jeśli Pan Talerz udostępni nam swoją bazę. Na sam początek wystarczy
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Narkotyk? Hmm to mo daję kolejne możliwości, skręty z muchoraków i herbaty będą rewolucją na Pustkowiach.
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Z drugiej strony to są Pustkowia, nie ma tutaj żadnego rządu ani organów które to mogą zliczyć wszystkich mieszkańców.
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Jeśli chodzi o herbatę z kopalni no to miałem troszeczkę inny pomysł na wykorzystanie tego surowca. Wszak mało kto na Pustkowiach pija herbatkę. Jak już pisałem to jest plan ogólny ale jak już chcecie znać szczegóły no to napiszę. Jak wiadomo Hanza będzie pozyskiwała rośliny herbaty które to w połączeniu z wódką będą tworzyły tzw. herbaciankę. Ale to nie wszystko z handlu, Hanza będzie wytwarzała różnego rodzaju części zamienne, broń biała, prowizoryczna broń palna. Surowce pozyskiwane będą z robotów tcherzeszy lub znalezione, kupione, zrabowane. Ostanią rzeczą na handlu będą skręty z "muchoraków". Gdy będę miał już kawałeczek ziemi to zrobię plantacje tych grzybów. Zmielone i zawinięte w papier będzie można sprzedawać razem z herbacianką i innymi sprzętami. Myślałem nad tym żeby to kupcy przychodzili do Hanzy i tam kupowali, jednak pomysl z karawanami też jest dobry.

Wykształcenie: miałem tutaj na myśli utworzenie biblioteki (może pierwszej w Pustkowiach) gdzie będą zamieszczone wszystkie ważne informacje o Hanzie, Pustkowiach, historia, zombi, mutanty, frakcję. Taki zbiór wszystkich informacji i historii o naszym kraju.

Militaria: Hanza nie będzie miała dużo wojska (wystarczajaco do obrony karawan i miasta) armia będzie dobrze wyszkolona i uzbrojona. Broń palną będzie tylko dla strażników, inni będą uzbrojeni w maczety, rurki i inne cuda (a mało kto w pistolety). Armia Hazny będzie dzieliła sie na strażników i ochotników. Głównym transportem armii będą ciężarówki, motory i samochody terenowe.


Ogóly zamysł Hanzy był taki aby miasta jej podległe były (chociaż w niewielkim stopniu) lepsze do życia niż inne miasta w Pustkowiach. Hanza utrzymywać się będzie głównie z handlu ale i również z różnego rodzaju wypraw np. na roboty lub zombi.
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Gdy Trattel wyszedł z szopy i podszedł do K z krzaków wyszedł gruby zombi, tak gruby jakby złączyć pięciu oficerów K i Tratellów. - co za spaślak - zaśmiał się K - ty idź w lewo a ja pójdę w prawo, weźmiemy drania z flanki. Gdy wszyscy byli na miejscu K dał znak do ataku. Oficer podbiegł do zombiaka i zadał mu cios maczetą prosto w kolano. Grubas zawył z bólu i upadł na ziemię, wtedy podbiegł do niego Trattel i rozwalił mu łeb kijem. - świetna robota Trattel - krzyknął zadowolony K patrząc się na rozpywające się reszki głowy...
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Sarmacja, Federacja, Voxland, Demokratyczna Republika Rzymu i takie jedno.... Królestwo Jugosławii czy coś takiego. Pan Bandziorek jak i Orzełek są "znani" w mikroświecie.
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

OBRAZEK
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Na miejsce dotarł gotowy do walki Oficer K podszedł do szopy i zastaukał dwa razy - przyjacielu możecie wyjść, wygląda na to że złomial gdzieś wiał - krzyknął K - zbierajmy się szybko bo po drodze widziałem dużą grupę zombiaków... bardzo dużą grupę.
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Witam Pana! Widzę że jakieś plany na działania w Pustkowiach już są, zajmę się Pan czymś jeszcze?
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Pani będzie ciężko odnaleźć się w nowym świecie :D witam serdecznie w Pustkowiach
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

To bardzo możliwe, po powrocie zbadany czaszkę która macie. Tym czasem wyruszam na ratunek uzbrojony w maczetę. Dla was mam kij basebollowy lub rękawice bokserskie także do wyboru do koloru he he..... będę na miejscu wieczorem.
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Człowiek Hanzy w opałach! Podaj swoją pozycję towarzyszu a zaraz dotrzemy do Ciebie i zmieciemy tego blaszaka z powierzchni ziemi!
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

Działanie Hanzy oraz mój plan na frakcję przedstawiłem Panu w wiadomości prywatnej (plan ogólny).

Dodatkowo to że moja Hanza jest podobna do tej z Wiedźmina wzięło się przypadkiem. Nie słyszałem nigdy o Hulajparti i jak już pisałem nazwę wzorowałem na tej z Metro. Podsumowując Hanza może być taką Hulajpartią tylko z drobnymi zmianami.
Oficerek

Dnia Oficerek napisał:

- Dobrze myślicie! Lecie no na ryby a później załatwimy tą kupę złomu! - odpowiedział K - zawsze możecie złapać go na wędkę lub rzucić czaszką

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 4 nieznanych