Winktown

Posty napisane przez mieszkańca

Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Dalej nic nie zaznaczacie na mapie. Potem nie marudźcie że inne mikronacje nie uznają podbojów.
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Panowie i co z tą mapą? Kiedy ona będzie?
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

A macie chociaż jakąś mape do podboju Orientyki?
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Raczej nie zamierzałęm czekać na takie powitanie.

Czyli rozumiem nie jesteś zainteresowany moją ofertą przetrwania? Lepiej idź wypij z 3 uranowe, bo na trzeźwo gadasz głupoty i ci się śnią że kogoś wyłowiłeś.
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Komu podpadłem? No swojej duszy, myślałem że już nie wróce i wyzionę ducha na dobre. I jako stary Rosko faktycznie umarłem, ale narodziłem się jako nowy, Eustachy. Więc mam co nieco planów.

Do Jan von Rainer: Ty jesteś głupek czy głupek? Przypominam że przybył Eustachy, a Rosko zmarł, więc nic nie zwołyliście z wody.

Co do planów wkrótce dojdą do realizacji.
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Niestety za ostateczny Upadek Garapenii odpowiadam ja(ten reaktywowany). Natomiast jak chodzi o MAW, to niewiem kto był odpowiedzialny za ich upadek.
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Wszystkiego najlepszego, wesołych itd.... Ale dosyć tego pierdolenia! Jestem Eustachy, możecie mnie zwać nowym Roskiem, Łowcą Zombie, Fanem Profesorka czy innym punchowym fighterem. Stary Rosko jak było widać zmarł, ale no mam nadzieje że jako nowy ja, będę 100 razy hulał i szumiał!

A ostatecznie przybyłem, bo zauważyłem że tak wam się na pustkowiach nudzi, że aż postanowiliście ujarzmić niczym Killzone 3 całą Orientyke. No i przy okazji zbombardować przeróżne kościoły.

A co ja bym chciał robić? Przecież eksterminowanie zombie to nuda... bycie w marynarce Rainera, to niezbyt wielke cuda... A Strażnicy Pustkowii to już ogółem jakaś obłuda! Dlatego postanowiłem że po co będę się ograniczał tylko do zombie. Dlatego myślałem nad 2 wyjściami:
a)Rozpierdolić wszystkich i jedynymi żywymi osobami na pustkowiach zostaną ja i Profesorek Sokołow(ewentualnie Numer 24 aka von Rainer jak ładnie poprosi).
b)Stworzę tak dziwną frakcję, że nawet bobry, zombie i mutanci razem wzięci się zesrają w majty!
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Witam was widzowie. W tym odcinku będzie współgospodarz Szarak oraz gość Gustaw. W tym odcinku pierw rozwalaliśmy się w Czarnolesie samochodami Bugatti Veyron, a potem robiliśmy wyścig drag na lotnisku w Fer Dodge Chargerami+bonus. Musicie to zobaczyć na własne oczy!:


https://youtu.be/iD5A54AMNCw


Tym samym zakończyliśmy pokazy w Starosarmacji. Teraz będą pokazy w Sclavinii, a następnie będą pokazy w Hasselandzie!

A tak wygląda obecnie Tour de Pollin:
1.Doctrina(Zakończona)
2.Volkian(Zakończona)
3.RZP(Zakończona)
4.Egvalland(Zakończona)
5.Bialenia(Zakończona)
6.Pustkowia(Zakończona)
7.Dreamland(Zakończona)
8.Baridas(Zakończona)
9.Teutonia(Zakończona)
10.Starosarmacja(Zakończona)
11.Sclavinia(W trakcie)
12.Hasseland
13.Rotria
14.Suderland
15.Magnifikat
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Uwaga! Ogłaszam że rezygnuje z udziału firmy Rosko-Spar, tym samym jedynym właścicielem zostaje pan August von Hippogriff de la Sparasan.
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Cześć wam. Dzisiaj w odcinku razem z Szarakiem pierw ścigaliśmy się na Równinie Wielkich Mistrzów, samochodami Buggy. Potem odbyła się kaskaderka w Smoczych Górach! Musisz to zobaczyć na własne oczy!:

https://youtu.be/UfX0P4t4j80

Ponadto zrobiliśmy już drugi wywiad! Tym razem z panem Andrzejem Swarzewskim. Zapraszam też was do czytania:


-Leszek Roskohard-Wespucci: Cześć, witamy w pierwszym wywiadzie dla CRASHday TV. Naszym pierwszym gościem jest nie kto inny jak pan Andrzej Swarzewski!
-Andrzej Swarzewski: Dobry wieczór. Dziękuje za zaproszenie.
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: Dobry wieczór!
Zadamy w tym wywiadzie Panu łącznie 6 pytań. Jest Pan gotowy?
-Andrzej Swarzewski: Oczywiście, z przyjemnością udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania.
-Leszek Roskohard-Wespucci: Również dziękujemy za przybycie do naszego studia. Więc na początek jako pierwszy zadam pytanie, panie Andrzeju Swarzewski co sądzisz o rozgrywkach w CRASHday TV?
-Andrzej Swarzewski: Uważam, że to świetna inicjatywa. Z dwóch powodów. Po pierwsze jest to duże wydarzenie sportowe, a po drugie i z mojej perspektywy nawet ważniejsze, jest to inicjatywa międzynarodowa, która obejmuje niemal cały mikroświat.
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: Uwaga oto kolejne pytanie: który z zawodników CrashDay TV jest pana zdaniem najgorszym rajdowcą?
-Andrzej Swarzewski: Nikogo nie uważam za najgorszego rajdowca, liczy się udział, a praktyka czyni mistrza.
-Leszek Roskohard-Wespucci: Oczywiście, im większy trening, tym lepsza forma. Dobrze, a które zawody były dla pana ulubione?
-Andrzej Swarzewski: Wszystkie zawody mają swój urok, ale mi najbardziej podobało się oczywiście Grand Prix Bialenii.
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: Pozostańmy przy rozgrywkach z Bialenii. Jest Pan z nich usatysfakcjonowany?
-Andrzej Swarzewski: Może nie wzięło w nich udziału zbyt wiele osób, ale tak jest ze wszystkimi inicjatywami w mikroświecie, nie tylko sportowymi.
-Leszek Roskohard-Wespucci: No ostatnio jest mały regres w sporcie, ale miejmy nadzieje że to się zmieni. Ale powracając do pytań. Co sądzi pan o nagrodach po zawodach w Teutonii? Są one sprawiedliwe, czy wręcz przeciwnie?
-Andrzej Swarzewski: Przyznam się, że nie przyjrzałem się szczegółowo podziałowi nagród. Myślę jednak, że jeżeli uczestnicy przed zawodami wiedzieli o tym, jak będzie wyglądał podział nagród i zdecydowali się wystąpić w zawodach, to był to podział sprawiedliwy. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: W takim razie przejdźmy płynnie do ostatniego pytania ode mnie. Oto treść pytania (werbel)-jak widzi Pan przyszłość CrashDayTV?
-Andrzej Swarzewski: Wszystko zależy od organizatorów i ich uporu. Czasem mówi się, że mikroświatowe zawody piłkarskie przeżyją sam mikroświat, tak bardzo przyzwyczaili się do nich uczestnicy. Może z CrashDay TV będzie podobnie? Z pewnością tego właśnie Państwu życzę.
-Leszek Roskohard-Wespucci: A dziękujemy bardzo. Na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?
-Andrzej Swarzewski: Chciałbym pozdrowić wszystkich czytelników wywiadu oraz fanów CrashDay TV. Czy korzystając z okazji mogę zareklamować nową inicjatywę?
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: Jak najbardziej
-Andrzej Swarzewski: Zapraszam wszystkich do zapoznania się z pierwszym wykładem z mikrozofii, który dostępny jest na Uniwersytecie Książęcym w Furlandii i Luindorze oraz na Uniwersytecie Bialeńskim. Zapraszam też do nadsyłania artykułów do "Acta Microsophica", pisma dotyczącego nowej dziedziny naukowej, która zajmuje się stricte mikroświatem.
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: Dziękujemy za ten wywiad. Do zobaczenia, oraz zapraszamy na wykład z mikrozofii!
-Andrzej Swarzewski: Dziękuję serdecznie!
-Leszek Roskohard-Wespucci: Również dziękuje i do zobaczenia!

I tak wyglądał wywiad. Kolejną nową informacją jest to, uwaga bo będzie zaskoczenie!.....

....Dołączenie nowej mikronacji do naszych wspaniałych pokazów Tour de Pollin! A jest nim Suderland. Pokazy w tym państwie będą zaraz po zawodach z Rotrii!

A tak wygląda obecnie Tour de Pollin:
1.Doctrina(Zakończona)
2.Volkian(Zakończona)
3.RZP(Zakończona)
4.Egvalland(Zakończona)
5.Bialenia(Zakończona)
6.Pustkowia(Zakończona)
7.Dreamland(Zakończona)
8.Baridas(Zakończona)
9.Teutonia(Zakończona)
10.Starosarmacja(W trakcie)
11.Sclavinia
12.Hasseland
13.Rotria
14.Suderland
15.Magnifikat
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Ponieważ nasza broń jest dostosywana do potrzeb klienta który jest zainteresowany bronią z połowy lat 40' XX wieku. Mamy cały arsenał oręża od broni piechoty, po czołgi, aż do lotniskowców i dbamy o to by były zawsze najwyższej jakości! Zresztą jak kupicie nasz sprzęt to potem możecie go zmodyfikować na lepszy, także myśle że oferty będą warte waszej uwagi ;)
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Szanowni państwo mam zamiar przedstawić wam nową Spółkę Zbrojeniową Rosko-Spar, którymi właścicielami jest Leszek Roskohard-Wespucci i August von Hippogriff de la Sparasan.

Niżej przedstawiam opis naszej spółki:
Mieszkańcy, a przede wszystkim głowy państw całego Pollinu! Szlachetną jest sztuka wojenna, a jeszcze szlachetniejszymi są mali i duzi pomocnicy zwycięstwa- broń. Teraz nadchodzi przełom Oto narodziła się firma, która dba i zbroi- Rosko-Spar. Oto chronimy i służymy. Za niesłychanie drobną kwotę każda armią może teraz mieć nowe, solidne uzbrojenie. Oferujemy państwu broń z okolic roku 1945, lecz możecie państwo dokonać zamówienia dowolnego uzbrojenia spośród palestry militariów! To wielka okazja!
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

Siemanko! Z tej strony Leszek Roskohard-Wespucci i kolejny odcinek z CRASHday TV! W tym odcinku były dalsze zmagania z Gustawem i Michaiłem. Pierw walczyliśmy o flagę w domu kultury w Srebnym Rogu, jadąc Lamborghini Countach, a następnie odbył się niesamowity wyścig od Srebnego Rogu do Zielnybora Pontiacami Firebird Am 74'. Musisz to zobaczyć na własne oczy!:

https://youtu.be/PXzR82f8cDA

Ponadto fundatorami nagród tych pokazów w Teutonii jest Królowa Teutonii Joanna Izabela oraz organizator Leszek Roskohard-Wespucci. Ponadto tak wyglądał rodzaj puntakcji:
-zwycięstwo w trybie: 2 pkt
-drugie miejsce: 1 pkt
-ostatnie miejsce: 0 pkt

I po 4 trybach ostatecznie wyszło że Gustaw Fryderyk von Hippogrif wygrał te zawody w Gorącej Teutonii. Wicemistrzem zostałem ja, a 3 miejsce na podium zdobył Michaił von Hippogrif-Vovkulak. Wszystkim panom gratulujemy. A tak wygląda punktacja i nagrody:
-Gustaw Fryderyk von Hippogrif: 5 pkt, 30 000 Libertów
-Leszek Roskohard-Wespucci: 4 pkt, 15 000 Libertów
-Michaił von Hippogrif-Vovkulak: 3 pkt, 8 000 Libertów

I tym samym etap Teutoński, uznajemy za zakończony i następne zawody będą pierw w Starosarmacji, a następnie potem w Sclavinii!

A tak wygląda obecnie Tour de Pollin:
1.Doctrina(Zakończona)
2.Volkian(Zakończona)
3.RZP(Zakończona)
4.Egvalland(Zakończona)
5.Bialenia(Zakończona)
6.Pustkowia(Zakończona)
7.Dreamland(Zakończona)
8.Baridas(Zakończona)
9.Teutonia(Zakończona)
10.Starosarmacja(W trakcie)
11.Sclavinia
12.Hasseland
13.Rotria
14.Magnifikat
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

E sarmackim burakiem jest--->Najlepsza potrawa z buraka! :D
Sadystyczny Wesołek

Dnia Sadystyczny Wesołek napisał:

to są dni, a nie dzień buraka :P

Hile Wędrowcze!

Ostatnio widziani

  • 2 nieznanych